Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Başkan Kuş İlk Kırsal Ziyaretini Gerçekleştirdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Kırsalda vatandaşlar ile buluştu.

Başkan Kuş İlk Kırsal Ziyaretini Gerçekleştirdi
Bu içerik 393 kez okundu.
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş  Buldak Mahallesindeki vatandaşlar ve kırsal mahalle muhtarların katılım gösterdiği teşekkür toplantısına katıldı.

Bulduk mahallesinde vatandaşların teşekkür toplantısına katılan Kuş vatandaşlara vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti. Bulduk Mahalle Muhtarı İsmail İyigün’ün vermiş olduğu toplantıya katılan Başkan Kuş rekor oy ile bizlere destek veren Kırsal mahallemizden biri olan bulduk mahalle muhtarının toplantısına icabet ettik dedi.

Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği teşekkür toplantısında konuşma yapan Başkan Kuş

Eyyübiye seçmeni bizleri %73’lük rekor bir oy oranı ile belediye başkanlığına getirdiler. Bizler de gerek muhtarlarımızı gerekse vatandaşlarımı peyder pey ziyaret ederek teşekkür babında ziyaretlerde bulunuyor ve ziyaretlerimizi devam ettiriyoruz. Bugünde kırsal mahallelerimizdeki muhtarlarımız ve halkımız ile bir araya geldik. Gerek seçimlerden önce ve seçimlerden sonra kendilerinin bizlere destek ve teveccühleri oldu ve sevgileri devam ediyor. İnşallah bu saatten sonra ekibimizi kurarak Eyyübiye halkının hizmetkarı olacağız ve eksik bulunan hizmetleri birer birer yerine getireceğiz.

Toplantıyı düzenleyen Bulduk mahalle muhtarı İsmail İyiğün 31 Mart seçimlerinde rekor oy verdiğimiz ve Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’u davet ettik. Bu davetimizi Belediye Başkanımız, Meclis üyeleri ve Mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldik. 31 Mart'ta seşfaf ve adaletli bir seçim geçtiği için teşekkür toplantısı düzenledik katılımcıların her birine teşekkür ederiz. Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde