Advert
Advert

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SEVGİSİ YAĞMUR, SOĞUK DİNLEMEDİ

​Türkiye Yüzyılı’nın mimarı, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, peygamberler şehri Şanlıurfa’da yağmur ve soğuk havaya aldırış etmeden ısrarla alanda bekleyen ve alanı terk etmeyen coşkulu kalabalık tarafından karşılandı. Alanı dolduran binlerce vatandaş 31 Mart seçimlerinin sinyalini şimdiden verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SEVGİSİ YAĞMUR, SOĞUK DİNLEMEDİ
Bu içerik 136 kez okundu.
Advert

Türkiye Yüzyılı’nın mimarı, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, peygamberler şehri Şanlıurfa’da yağmur ve soğuk havaya aldırış etmeden ısrarla alanda bekleyen ve alanı terk etmeyen coşkulu kalabalık tarafından karşılandı. Alanı dolduran binlerce vatandaş 31 Mart seçimlerinin sinyalini şimdiden verdi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Milletin umudu, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  saatler öncesinden etkili olan sağanak yağışa ve soğuk havaya rağmen safları sıkı tutan, alanı dolduran binlerce vatandaşlarla kucaklaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın miting yapacağı alan saatler öncesinden doldu.

18 Mart Caddesi Abide Kavşağında düzenlenen mitinge gelen vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ve AK Parti flamalarıyla Cumhurbaşkanına, Pertilerine ve AK Adaylara sonsuz destek verdiler. Yağışlı havaya rağmen Şanlıurfalılar alanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı coşkuyla karşıladı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Şanlıurfa’dan rekor oy beklediklerini kaydeden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’ya yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan da bahsetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak Bayram Trafiği Hususunda Uyardı
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak Bayram Trafiği Hususunda Uyardı
İl Sağlık Müdürü Solmaz Halfeti de ki Sağlık tesislerini ziyaret etti
İl Sağlık Müdürü Solmaz Halfeti de ki Sağlık tesislerini ziyaret etti