Advert
Advert

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ESNAFLA EL ELE FUTBOL TURNUVASI

​Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, 12 takım ve 150 sporcunun katıldığı ‘’Esnafla El Ele Futbol Turnuvası’’ start aldı. Turnuvanın başlama vuruşunu yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sporda her zaman gençlere destek sağladıklarını söyledi.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ESNAFLA EL ELE FUTBOL TURNUVASI
Bu içerik 129 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, 12 takım ve 150 sporcunun katıldığı ‘’Esnafla El Ele Futbol Turnuvası’’ start aldı. Turnuvanın başlama vuruşunu yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sporda her zaman gençlere destek sağladıklarını söyledi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamirciler Sanat Esnaf Odası işbirliğiyle düzenlenen ‘’Esnafla El Ele Futbol Turnuvası’’ başladı. 12 takım ve 150 sporcunun katıldığı Turnuvanın başlama vuruşunu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaptı.

 

Akabe Sanayi Sitesi halı sahada düzenlenen Turnuvaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Şefik Bakay, Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamirciler Sanat Esnaf Odası Başkanı Halil Polat, esnaflar ve sporcular katıldı.

 

Turnuvanın başlama vuruşunun Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, karşılaşmayı izledi. Gençlerin yoğun sevgisi ile karşılanan Başkan Beyazgül, genç sporcularla yakından ilgilendi.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’GENÇLER İÇİN ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ’’

 

Kentte gençlere yönelik spor alanlarında birçok yenilik gerçekleştirdiklerini anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’ Şanlıurfa için, gençlerimiz için, esnaflarımız ve sanatkarlarımız için ne sorun varsa çözüm odaklı çalışmalarımız devam ediyor. Turnuva için tüm sporcularımıza spor malzeme desteği sağladık. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak süper amatörde birçok ligde bulunmaktayız. Bu ligde toplam 180 lisanslı futbolcumuz bulunmaktadır. Merkez ilçelerimizde 10 futbol okulu ve kalece departmanımız bulunmaktadır. Futbol Dünyası tesislerimizde yeni kalecileri keşfetmek için kaleci departmanımız kuruldu. Amatör spor kulüplerine de destek vermekteyiz. Gençlerimizin arasında İnşallah milli futbolcular çıkacaktır. Gençlerimizi süper ligde derbi maçlarda göreceğiz. Futbol birlikte ekip ruhuyla oynanan bir oyundur. Bu ekip ruhunu kazanmak bizim için gerekli ve aynı zamanda gençlerimiz spor yapıyorlar’’ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı