Advert
Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ: “BÜYÜYEN İLÇEMİZE HİZMETİN EN İYİSİNİ SUNMA ÇABASINDAYIZ”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Vakfı’nın düzenlediği sohbet programına katılarak vakıf üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Baydilli programda Karaköprü’de yapılan ve yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

BAŞKAN BAYDİLLİ: “BÜYÜYEN İLÇEMİZE HİZMETİN EN İYİSİNİ SUNMA ÇABASINDAYIZ”
Bu içerik 212 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Vakfı’nın düzenlediği sohbet programına katılarak vakıf üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Baydilli programda Karaköprü’de yapılan ve yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi verdi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli rutin çalışmalarının yanında sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelip istişare toplantıları gerçekleştiriyor. Başkan Baydilli Şanlıurfa Vakfı’nın (ŞANVAK) düzenlediği sohbet programına katılarak ŞANVAK Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karahan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Başkan Baydilli programda Şanlıurfa Vakfı üyelerinin sorularını cevaplayıp istişarelerde bulunurken, Karaköprü ilçesinde yapılan alt ve üst yapı çalışmaları, sanat ve kültür faaliyetleri ile çevre düzenlemesi hakkında katılımcılara bir sunum yaptı. Başkan Baydilli, 252 bin nüfuslu ilçede öncelikli olarak insana yatırım yapmayı önemsediklerini ve içinde insan odaklı bir temel yaklaşımla önemli sorunları çözdüklerini ve her geçen gün nüfusu katlanan gözde bir ilçe olan Karaköprü’ye hizmetin en iyisini sunma çabası içerisinde olduklarını dile getirdi.

Başkan Metin Baydilli, “850 bin öğrencinin yaşadığı ilçede kadın, genç ve çocuklara yönelik birçok projeyi hayat geçirdik ve projelerimiz devam ediyor. Daha yeşil bir ilçe için 2019 yılında 13 adet park, 2020 yılında 19 adet park, 2021 yılında 17 adet park ve 2022 yılında 18 adet yeni parkı Karaköprü’ye kazandırıp Şanlıurfa’nın en fazla yeşil alana sahip ilçesi olduk” diye konuştu.

Türkiye’de özellikle Şanlıurfa’da kitap okuma oranının düşük olduğuna vurgu yapan Başkan Baydilli, yaş ortalamasının 20 yaş olduğu ilçenin kültür, sanat ve eğitim alanında Şanlıurfa’nın yüzü olacağını söyledi.

ŞANVAK Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karahan da Şanlıurfa’nın modern yüzü Karaköprü’de yapılan çalışmaları dinlemek için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ağırladıklarını ve çok güzel bir sohbet gerçekleştiğini dile getirdi.

Karahan, Başkan Baydilli’nin ilçede yapılan çalışmaları detaylı bir şekilde kendileriyle paylaştığını ve sorulara içtenlikle cevap verdiğini belirterek katılımları ve sohbeti için teşekkür etti.

Başkan Baydilli, programda Şanlıurfa Vakfı üyelerine kitap ve dergi hediye ederken, program sonunda üyelerle hatıra fotoğrafı çekildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu