Advert
Advert

Siverek Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesinde Gece Mesaisi Başladı.

​Siverek Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ünitesinde tedavi olacak Hastaların randevu süresini kısaltmak ve Hastaların ağrılı durumda uzun süre bekletmemek için Akşam saat, 16.00 dan , gece saat 23.00 saatlerine kadar Ek Mesai hizmeti başlattı.

Siverek Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesinde Gece Mesaisi Başladı.
Bu içerik 284 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Siverek Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ünitesinde tedavi olacak Hastaların randevu süresini kısaltmak ve  Hastaların ağrılı durumda uzun süre bekletmemek  için Akşam saat, 16.00 dan , gece saat 23.00 saatlerine kadar Ek Mesai hizmeti başlattı.

Siverek Devlet Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Polikliniğinde boyun, sırt, kalça, diz, bacak ağrısı, el ve ayaklarda uyuşma gibi şikâyetler ve kemik erimesi (osteoporoz) yönünden hastalar tedavi ediliyor.

Felç geçirmiş kas hastalığı, protez ameliyatı geçirmiş, kırık sonrası problemleri olan hastalar rehabilitasyon ünitesinde fizyoterapist tarafından rehabilitasyon programına alınıyor. Rehabilitasyon ünitesinde omuz çarkı, parmak merdiveni, denge tahtası, paralel bar ile aktif olarak çalışılıyor.

Siverek Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Hüseyin ELİK

“Fizik tedavi ünitemizde bir doktor arkadaşımızla birlikte iki fizik tedavi uzmanı olarak çalışmaktayız. Ünitemizde hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 5 tane fizyoterapistimiz 2 tane de fiziki tedavi tekniklerimiz olmak üzere 7 tane personelle birlikte çalışıyoruz. Burada A grubu dâhil olmak üzere tüm hastalıkları tedavi etmek için gayret vermekteyiz. Hastalar mümkün oldukça merkeze sevk etmiyoruz.  Hem personellerimizin fazlalaşmasıyla hem de yönetimimizin desteğiyle akşam seanslarını açmış bulunmaktayız. Akşam saat, 16.00 dan , gece saat 22.00-23.00 saatlerine kadar burada hastalarımızı tedaviyi almaktayız. Hızlı bir şekilde hastalarımızın bekleme sürelerini kısaltmış bulunmaktayız. Tabi pozitif yansımaları görüyoruz. Hastalarımız ağrılı durumda uzun süre bekleyemedikleri için bizim için hastanemiz için hastalar için gayet olumlu gelişme oldu. Cihazlarımız gayet iyi. Yönetimimizin desteğiyle daha olabildiğince Siverek için elimizden geldikçe daha iyi hizmet vermeye çalışacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı