Advert
Advert

Eyyübiye Belediyesi’nden Batıkent’e Yeni Yatırımlar

​Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Batıkent Mahallesi’nde yakında temeli atılacak yatırımların müjdesini verdi. Proje alanında incelemelerde bulunan Başkan Kuş, tenis kortu ile başlayacak projenin eğitim otağı, botanik park ve peyzaj alanlarıyla devam edeceğini söyledi.

Eyyübiye Belediyesi’nden Batıkent’e Yeni Yatırımlar
Bu içerik 373 kez okundu.
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Batıkent Mahallesi’nde yakında temeli atılacak yatırımların müjdesini verdi. Proje alanında incelemelerde bulunan Başkan Kuş, tenis kortu ile başlayacak projenin eğitim otağı, botanik park ve peyzaj alanlarıyla devam edeceğini söyledi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa’nın hızla gelişen yerleşim alanlarından Eyyübiye ilçesine bağlı Batıkent Mahallesi’nde, modern yapılaşmaya yakışacak şekilde projeler üretmeye ve uygulamaya koymaya devam ediyor.

TOKİ konut projeleriyle gün geçtikçe büyüyen ve cazibe merkezi haline gelen Batıkent Mahallesi’nde yeni yapılacak eğitim otağı, tenis kortu, botanik park ve peyzaj alanında, Başkan Yardımcıları Abdullah Toprak ve Mehmet Elgün, Meclis Üyeleri Ahmet Çoban, Mahmut Birinci ve teknik ekibiyle incelemelerde bulunan Başkan Kuş, yapılan yatırımların halkın her kesimine hitap edeceğini ifade etti.

Proje üzerinde yapılan revizeleri yerinde inceleyen ve tenis kortu için yapım talimatı veren Başkan Kuş, Batıkent Mahallesi’nde vatandaşların kendilerinden tenis kortu talebi olduğunu, bunun yanında öğrencilerin eğitimine destek olmak amacıyla, ders çalışabilecekleri eğitim otağı ihtiyacı olduğunu belirterek, “Yine mahalle sakinlerimizin burada botanik park yapılması talepleri vardı. Biz de onların isteğini talimat olarak addettik ve talimatımızı verdik” diye konuştu.

Proje alanında ilk olarak tenis kortunun, gelecek hafta da eğitim otağının temelini atacakları bilgisini veren Başkan Kuş, projenin peyzaj alanı düzenlemesi ve bahar aylarında botanik bahçesi ile tamamlanacağını söyledi.

Proje alanını inceleyen Meclis Üyeleri Ahmet Çoban ve Mahmut Birinci de Başkan Kuş’un gençliğe verdiği önemi burada da gösterdiğini belirterek teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamu Hastanelerinde ilaçlı rahim filmi çekilmeye başlandı.
Kamu Hastanelerinde ilaçlı rahim filmi çekilmeye başlandı.
Tarım Kredi 900 üründe fiyatları sabitledi!
Tarım Kredi 900 üründe fiyatları sabitledi!