Advert
Advert

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM Çocuk acil ve çocuk Polikliniklerini Ziyaret etti.

​İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Poliklinikleri ve Çocuk Acil servisini ziyaret ederek Hastane genel işleyişi hakkında Başhekim Dr. Ögr. Üyesi Ahmet Kaya’dan bilgi aldı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM Çocuk acil ve çocuk Polikliniklerini Ziyaret etti.
Bu içerik 308 kez okundu.
Advert

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Poliklinikleri ve Çocuk Acil servisini ziyaret ederek Hastane genel işleyişi hakkında Başhekim Dr. Ögr. Üyesi Ahmet Kaya’dan bilgi aldı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM “Özellikle Çocuklarda mevsimsel rahatsızlıkların fazla olması nedeniyle Çocuk Acil servis ve Çocuk polikliniklerinde iyileştirme çalışmaları yaptık. Çocuk Hastalıkları Branşında Hafta sonu dahil 7 gün, mesai sonrası poliklinik hizmeti başlattık. Hafta içi 17:00-23:00 Hafta sonu 10:00-17:00 arasında hizmet verecektir.

Çocuk Kardiyoloji branşında da haftada bir gün pazartesi günleri 17:00-23:00 saatleri arası MHRS üzerinden randevu alarak muayene olabileceklerdir. Böylelikle gündüzün yoğunluğunu biraz azaltmış oluyoruz.

Çocuk Hastalıkları Poliklinikleri Acil servis hariç Günlük 16 poliklinik Aktif olarak hizmet vermektedir. Çocuk acilde 2 uzman olmak üzere 6 hekim 24 saat görev yapmaktadır.

Poliklinikleri ve Acil servisi ziyaret ederek sağlık çalışanlarımızın istek ve temennilerini dinledik. Halkımıza daha fazla nasıl hizmet verebiliriz konularında fikir alışverişinde bulunduk. Göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı Sağlık Çalışanlarımıza teşekkür ettik ”dedi.

 

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM Hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, sohbet edip geçmiş olsun dileklerini ilettiler. İl Sağlık Müdürlüğünden ve Hastane idaresinden istek ve temennilerinin olup olmadığını sordular.

Hasta yakınlarına Acil olmayan durumlarda Hastalarını polikliniklerde muayene ettirmeleri konusunda uyarılarda bulundular.

 Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM, Hastane ve diğer sağlık kurumlarında sağlık hizmetinin aksamaması adına vatandaşlarımızın Alo 182 ve “MHRS” üzerinden randevu almalarını öneriyoruz ”dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı