Advert
Advert

KARAKÖPRÜ’YE BİR SPOR TESİSİ DAHA KAZANDIRILDI

Karaköprü Belediyesi spora ve gençliğe yatırımlarını sürdürüyor. GAP Havaalanındaki personel ve çocukları için yapılan sentetik çim sahanın açılışı gerçekleştirilerek hizmete sunuldu

KARAKÖPRÜ’YE BİR SPOR TESİSİ DAHA KAZANDIRILDI
Bu içerik 686 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesi spora ve gençliğe yatırımlarını sürdürüyor. GAP Havaalanındaki personel ve çocukları için yapılan sentetik çim sahanın açılışı gerçekleştirilerek hizmete sunuldu

 

Karaköprü Belediyesi gençlerin spor yapması için ilçeye spor tesisi yatırımlarına devam ediyor. İlçe sınırlarında bulunan GAP Havaalanında lojmanlarda kalan personelin talebi üzerine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla yaptırılan sentetik çim sahanın açılışı gerçekleştirildi.

 

Açılış törenine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin yanı sıra Şanlıurfa Vali Vekili Yasin Akgül, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, GAP Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ, GAP Gümrük Müdürü Mehmet Sağlam, Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları ile vatandaşlar katıldı.

 

Açılışta kurdele kesiminin ardından halı sahada personel arasında bir dostluk maçı gerçekleştirilirken, maçın başlama vuruşunu Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptı.

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, güzel bir hizmeti daha ilçeye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

 

Başkan Baydilli, “Karaköprü ilçemize merkez ve kırsal ayrımı yapmadan hizmet etmenin çabasındayız. Özellikle kırsaldaki vatandaşlarımızın, gençlerin faydalanması için nüfusu fazla olan mahallelerimize sahaları kazandırıyoruz. İlçe sınırlarımızda bulunan ve Şanlıurfa’ya hizmet eden GAP Havalimanında görev yapan, lojmanlarda kalan personelin bizden talebi vardı. Biz de bunu yerine getirerek buraya kendileri ve çocuklarının spor yapması için bir sentetik çim saha kazandırdık.

 

İnşallah bu hizmetlerimiz devam edecek ve daha çok açılışlar yapıp vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Gençlik ve Spor Bakanımız geçenlerde geldiğinde kendisinden daha fazla sentetik çim saha sözü almıştık. İnşallah gençlerimiz için ilçemize daha fazla spor yatırımları yapacağız” diye konuştu.

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise yapılan tesisin hayırlı olmasını dilerken, daha fazla tesisin kazandırılması için temaslarını sürdürdüklerini kaydetti.

 

Milletvekili Cevheri, “Burada ve kırsalda yapılan halı sahaların tüm mahallelerde yapılması için çaba gösteriyoruz. Yaklaşık bin personelin hizmet verdiği havalimanımızda bu tesisin yapılması gerçekten değerlidir. Yapılan tesis için Metin Başkanımızı tebrik ediyorum ve tesisin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan da ilçeye kazandırılan tesisin hayırlı olmasını dilerken, Başkan Baydilli’yi hizmetinden dolayı tebrik etti.

 

GAP Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ, personel ve çocukları için yapılan bu hizmet için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve personeline teşekkür ederek, kendileri için güzel bir sosyal faaliyet alanı yapıldığını aktardı.

 

Açılışın ardından günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapılırken, açılışı gerçekleştirilen saha ile birlikte Karaköprü’ye 19. sentetik çim saha kazandırılmış oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU