Advert
Advert

Diş Hekimleri Odası Başkanlığına Tekrar Ekrem Kaya Seçildi!

Türkiye Diş Hekimleri Birliği Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası 7. Olağan Genel Kurulu Seçiminde Ekrem Kaya, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Diş Hekimleri Odası Başkanlığına Tekrar Ekrem Kaya Seçildi!
Bu içerik 344 kez okundu.
Advert

Türkiye Diş Hekimleri Birliği Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası, yeni başkanını seçmek için sabah saatlerinde Diş Hekimleri Odası Eğitim Merkezi salonunda seçime gitti.
Başkanlık için tek aday mevcut başkan Ekrem Kaya oldu. Yaklaşık 208 üyenin katıldığı oylamada başka aday olmayınca mevcut başkan güven tazeleyerek tekrardan başkan seçildi.
Üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkan seçilen Ekrem Kaya, kongre sonrası şu sözleri kaydetti:
Diş hekimleri Odası’nın 2010 yılı kuruluşundan günümüze kadar Diş hekimliği mesleğine yılmadan, gönüllülük esasıyla gelişmesi için ben ve yönetim kurullarında çalıştığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçmişten bugüne ne iktidarın ne de muhalefetin değirmenine su taşıma derdimiz ve kaygımız hiç olmadı. Ancak haklarımızın korunması noktasında çizgimizi koruyarak meslektaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Elimizden geldiğince imkanlarımız oranında meslektaşlarımıza yönelik seminerler, kurslar, sosyal etkinlikler düzenlerken diğer taraftan toplum ağız ve diş sağlığını korumaya devam edeceğiz. Şanlıurfa Diş hekimleri odamızın daha aktif olması en büyük temennimiz ancak, burada hepimize görevler düşmektedir. Meslek örgütleri olarak her zaman sorunlarımız olmuştur. Ancak gerçek şu ki çözüm için bilinçli olmalı ve birlik olmanın gücüne inanmamız gerekmektedir. Bu inançla odamıza, örgütümüze sahip çıkacağız. Şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına bize vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederim.
 ŞANLIURFA DİŞ HEKİMLERİ ODASI YÖNETİM KURULU LİSTESİ
Ekrem Kaya ( Başkan )
Müslüm Saraçoğlu
Mahir Yücel
Kadir Voral
M. Hamza Halıcı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GIDA VE YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI AÇILIYOR
GIDA VE YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI AÇILIYOR
BUNGALOV EVLER TURİZMDE YENİ BİR ROTA OLUŞTURACAK
BUNGALOV EVLER TURİZMDE YENİ BİR ROTA OLUŞTURACAK