Advert
Advert

Covid-19 Çağrı Merkezi Halkımıza Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

​Şanlıurfa Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün bünyesinde Covid-19 virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında koordinasyonu sağlamak, Covid-19 tanısı alan ve evde izole olan hastalar ile semptom görülen vatandaşlara danışmanlık yapmak amacıyla kurulan Covid-19 Çağrı Merkezi aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.

Covid-19 Çağrı Merkezi Halkımıza Hizmet Vermeye Devam Ediyor.
Bu içerik 427 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Şanlıurfa Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün bünyesinde Covid-19 virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında koordinasyonu sağlamak, Covid-19 tanısı alan ve evde izole olan hastalar ile semptom görülen vatandaşlara danışmanlık yapmak amacıyla kurulan Covid-19 Çağrı Merkezi aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Öğr. Üyesi Abdullah SOLMAZ yaptığı açıklamada;

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verme adına il sağlık müdürlüğü bünyesinde Covid-19 çağrı merkezimiz 2019 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Bu çağrı merkezimizde 2021 yılında yaklaşık “400” Bin kişiye hizmet verilmiş durumda. 2022 yılında ise “46” Bin kişiye hizmet vermekteyiz.

Çağrı merkezimizde Covid-19 ile ilgili vatandaşlarımızın aklına takılan ne varsa, gerek test sonuçları olsun, gerek ilaç alımları olsun akıllarına takılan ne varsa çağrı merkezimi arayarak haftanın her günü 7/24 saat gerekli bilgileri alabilmektedirler. Hep birlikte Covid-19 sürecini atlatarak inşallah çağrı merkezimize de gerek kalmadığı günleri görürüz. Vatandaşlarımızın çağrı merkezlerine ulaşımını sağlamak adına hizmetimiz devam etmektedir.

Tüm vatandaşlarımızın "0414 318 82 82 numaralı hattı arayarak bu hizmeti  7/24 saat alabilmektedirler dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu