Advert
Advert

SEYRANTEPE’YE KALICI YATIRIMLAR KAZANDIRILIYOR

​Karaköprü Belediyesi ilçenin hızla büyüyen mahallesi Seyrantepe’ye kalıcı yatırımları sürüyor. Mahalleye kazandırılan çok amaçlı salon yapılan törenle açılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

SEYRANTEPE’YE KALICI YATIRIMLAR KAZANDIRILIYOR
Bu içerik 188 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesi ilçenin hızla büyüyen mahallesi Seyrantepe’ye kalıcı yatırımları sürüyor. Mahalleye kazandırılan çok amaçlı salon yapılan törenle açılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Karaköprü Belediyesi ilçeyi kalkındırmak için kalıcı hizmetlerini kazandırmaya devam ediyor. İlçenin hızla büyüyen ve nüfusu en fazla mahallesi olan Seyrantepe Mahallesine kazandırılan çok amaçlı salonun açılışı gerçekleştirilerek hizmete sunuldu.

Açılış törenine hizmeti mahalleye kazandıran Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir, belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa’nın en hızlı büyüyen ilçesinin Karaköprü olduğunu hatırlatarak, “Karaköprü’nün en hızlı büyüyen ve nüfusu itibarıyla en fazla nüfusa sahip olan mahallesi Seyrantepe’de yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar mahallemize parklar, semt pazarı, kültür merkezi, meydan ve çeşitli hizmetler kazandırdık. Bugün de bu hizmetlerden biri olan çok amaçlı salonumuzun açılışını gerçekleştirerek hizmete sunuyoruz.

Bu çok amaçlı salonda vatandaşlarımız taziye, düğün, toplantı gibi faaliyetlerini yapabilecektir. Mahallemize bir semt pazarı daha, yeni yollar ve parklar ile kalıcı hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz. Biz her mahallemize hizmetin en iyisini sunmak için ekiplerimizle çalışıyoruz” diye konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise cuma günü çok hayırlı bir hizmetin Seyrantepe’de açılışını yaptıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Karaköprü ilçemiz Şanlıurfa’nın göz bebeğidir ve en hızlı büyüyen ilçesidir. Bu ilçeye ve mahallelerine en iyi hizmeti sunmak, yatırım yapmak bizim için çok değerlidir. Metin Başkan ve ekibini yaptıkları hizmetler, kazandırdıkları yatırımlar nedeniyle tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek çok amaçlı salon hizmete sunulurken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli mahalleye başka hizmetler de kazandıracaklarının müjdesini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN BEYAZGÜL, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Karanlık dünya, Harran Üniversitesi hastanesinde aydınlanıyor
Karanlık dünya, Harran Üniversitesi hastanesinde aydınlanıyor