Advert
Advert

ÖZEL NEV HOSPİTAL HASTA KABÜLÜNE BAŞLADI.

Nüfusa oranla yatak sayısı bakımından Türkiye’deki iller arasında son sıralarda yer alan Şanlıurfa’nın sağlığına yeni bir soluk geldi.

ÖZEL NEV HOSPİTAL HASTA KABÜLÜNE BAŞLADI.
Bu içerik 592 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa’nın sağlıktaki yatak kapasitesine güçlü sağlık kadrosuyla katkıda bulunacak olan Özel Nev Hospital Hastanesi, hasta kabülüne başladı.

HEDEF: SAĞLIKTA ŞANLIURFA’YA YENİ BİR SOLUK.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nev Hospital Hastanesi yetkilileri, sağlık alanında Şanlıurfa’ya yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini ve ticari faaliyetten çok kamu hizmeti olarak bu yatırımı gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

EKSİKLİĞİ GÖRÜLEN BRANŞLARA YOĞUNLAŞILACAK.

Sağlık alanındaki başarılı isimlerle Şanlıurfalıları buluşturmayı hedefleyen Özel Nev Hospital hastanesinin kentte eksikliği görülen branşlara yoğunlaşacağı bildirildi.

HASTANEDE YER ALAN BRANŞLAR.

Güçlü doktor kadrosuyla bugün hasta kabülüne başlayan Özel Nev Hospital Hastanesinde ilk etapta; Kadın Doğum ve Hastalıkları-Perinatoloji (Riskli Gebelikler), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Plastik- Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Radyoloji, Biyokimya, Klinik Beslenme, Diyet Uzmanı ve Saç Ekimi branşları yer alacak.

İleriki süreçte ise hastanenin alanında uzman hekimlerle sağlık dallarını genişleteceği öğrenildi.

Öte yandan Nev Hospital Hastanesinin SGK anlaşmasını beklemeden diğer özel hastanelerin anlaşmalı kurumlardan gelen hastalara uyguladıkları fark ücretlerini alacağı da edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da en az Antibiyotik yazan Hekimler ziyaret edildi.
Şanlıurfa’da en az Antibiyotik yazan Hekimler ziyaret edildi.
Karaköprü Güzelşehir mevki Maddi hasarlı kaza.
Karaköprü Güzelşehir mevki Maddi hasarlı kaza.