Advert
Advert

Kuzey-Batı çevre yolu ne zaman bitirilecek?

CHP İl Başkanı Cidir, Şanlıurfa’ya Yapılmayan Hizmetleri Sordu?

Kuzey-Batı çevre yolu ne zaman bitirilecek?
Bu içerik 652 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, bir basın açıklaması yaparak, Ak Partili yetkililere söz verilip, Şanlıurfa’ya yapılmayan hizmetleri sorudu? 

Şanlıurfa İlimiz, eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, tarımda, enerji sıkıntısında ve birçok alanda hizmet beklemektedir. AK Partili yetkililere soruyorum. Yıllar önce ihalesi yapılmış olan Kuzey-Batı çevre yolu ne zaman bitirilecek?. 20 Zırhlı tugay komutanlığının yeri ne zaman Millet bahçesi yapılacak?. Telleri havada kalan kuşların üzerine konduğu teleferik projesi ne zaman tamamlanacak?.  Şanlıurfa şehir hastanesine 2022 yılında ne kadar ödenek ayrıldı, ne zaman bitirilecek? Şanlıurfa’nın enerji sorununu ben çözeceğim” diyen AK Parti İl Başkanı Sayın Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa’mızın enerji sorunu ne zaman çözüme kavuşturulacak?.

Şanlıurfa’da sağlık alanında ve eğitimde yaşanan sorunlar ne zaman çözüme kavuşturulacak?. Şanlıurfa’da kan bankasının bulunmaması büyük sağlık sorunu oluşturuyor. Şanlıurfa’ya ne zaman kan bankası yapılacak?. Ülkemizde ve Şanlıurfa’da yaşanan ekonomik problemler ne zaman çözüme kavuşturulacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri vatandaşlara vermiş oldukları vaatleri ne zaman gerçekleştirecekler?. Sorumun muhataplarından vatandaşlarımız ve bizler cevap bekliyoruz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu