Advert
Advert

Kolon Tümörü Ameliyatları Başarıyla Yapılıyor.

Özel Metrolife Hastanesinde gerçekleştirilen başarılı ameliyatla kanser hastası 39 yaşındaki Mehmet Emin K. sağlığına kavuştu. Başarıyla gerçekleştirilen ameliyata ilişkin Özel Metrolife Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Faik TATLI şöyle dedi: “Hastamız bize kanama ve kabızlık şikayetleri ile başvurdu. Kendisi ile hastalığın seyri ve yapılması gerekenler konusunda fikir birliğine vardık.

Kolon Tümörü Ameliyatları Başarıyla Yapılıyor.
Bu içerik 361 kez okundu.
Advert

Başarılı bir ameliyatla tümörün tamamı çıkarıldı. Kalın bağırsak (Kolon) kanserinde hastalarımızın erken dönemde bizlere başvurması tedavide en önemli faktörlerden birisidir. 50 yaş üzerinde şikâyeti olmasa bile bireylerin kolon kanseri taramalarını yaptırmaları hayati önem taşımaktadır, ancak geç fark edilse bile hastalıkla mücadele edebileceğimiz yöntemler mevcuttur.”

Emeği geçenlerden Allah razı olsun

Kolon Tümöründen kurtulduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Mehmet Emin K. ise şunu söyledi, “7 ay önce hastalığımı öğrendiğimde dünyam başıma yıkıldı. Bu durumu atlatamam sanıyordum. Çok şükür şimdi çok iyiyim. Doktorlarımdan ve emeği geçen Özel Metrolife Hastanesi çalışanlarından Allah razı olsun.

kolon tümör kanser metrolife faik tatlı doç.dr.faik tatlı karaköprü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA'DA SOKAK KÖPEKLERİNE TEDBİR ALINMIYOR
ŞANLIURFA'DA SOKAK KÖPEKLERİNE TEDBİR ALINMIYOR
Murphy Kanunları Nedir? Neden Bu kadar meşhur?
Murphy Kanunları Nedir? Neden Bu kadar meşhur?