Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_k2ulra7mlvoa4ggtaq75nscpn4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/vhosts/guncelurfa.com/httpdocs/index.php on line 9
Kulaktan çıkana inanamayacaksınız !
Advert
Advert

Kulaktan çıkana inanamayacaksınız !

Kulaktan çıkana inanamayacaksınız !
Bu içerik 709 kez okundu.
Advert

18 yaşında bir kişi bir türlü durduramadığı kulak kanaması şikâyeti ile Özel Metrolife Hastanesi – Kulak Burun Boğaz Kliniği Op.Dr. Rafet KELEŞ’e müracaat etti. Muayene sonucunda hastanın kulağında, ne zaman yapıştığı anlaşılamayan 3 adet kurtçuk tespit edildi. Bunun üzerine hastanın acilen operasyona alınmasına karar verildi. Anestezi dahi verilmeden poliklinikte endoskopik girilerek kurtçuklar çıkartıldı. Genel durumu iyi olan hastanın, poliklinik şartlarında kulak temizliği yapılarak ilaç tedavisi verildi.

 

Hastanın kulağından kurtçuğu çıkaran KBB Uzmanı Operatör Doktor Rafet KELEŞ, kurtçukların durdurulamayan kanamalara neden olduğunu belirtti.

 

Konuyla ilgili bilgi veren KBB Uzmanı Operatör Doktor Rafet KELEŞ:

 

     Hastamız bir haftadır devam eden kulak kanaması şikâyeti ile polikliniğimize başvurdu. Zaman zaman kulakta kanama oluyormuş. Yapılan endoskopik muayene sonucunda arkada tutunmuş kurtçuk fark edilerek çıkarıldı.

Kulak veya burundan, kontrolsüz giriş yerlerinden uyku esnasında, havuzda, denizde veya tatlı sularda  türlü böcek ve yabancı cisimler girebiliyor. Kulak kanaması şikâyetiyle gelen hastamızı değerlendirirken karşılaştığımız bu vaka ile bizler de şaşırdık.

metrolife hastane rafet keleş kulak kbb doktor sağlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HİLVAN'A KATI ATIK AKTARIM İSTASYONU
HİLVAN'A KATI ATIK AKTARIM İSTASYONU
Nöroşirurjiyen Teşvik Ödülü Şanlıurfa’da görevli Doktor kazandı
Nöroşirurjiyen Teşvik Ödülü Şanlıurfa’da görevli Doktor kazandı