Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ ESNAF VE VATANDAŞIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli esnaf ziyareti gerçekleştirerek ilçedeki esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

BAŞKAN BAYDİLLİ ESNAF VE VATANDAŞIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
Bu içerik 4780 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli esnaf ziyareti gerçekleştirerek ilçedeki esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli belediye hizmetlerinin yanı sıra esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Başkan Baydilli Çankaya Mahallesinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dilerken taleplerini dinledi.

Başkan Baydilli esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşların da taleplerini ve sorunlarını dinlerken, not aldırarak sorunlarını giderilmesi için ilgili birim amirlerini arayarak talimatlar verdi.

Vatandaşların görüşlerine ve isteklerine kulak vermek ve çözüm üretmeyi ihmal edemeyeceklerini dile getiren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü'de şehri inşa ederken burada yaşayan vatandaşların da ihya olması için uğraştıklarını belirtti.

Başkan Baydilli, "Biz her zaman rutin işlerimizi yürütürken esnaf ve vatandaşımızın içindeyiz. Bazen yoğunluktan dolayı ziyaret edemediğimiz oluyor ancak fırsat buldukça esnaf ve vatandaş ziyaretleri bizim için önemlidir. Vatandaşımızın, esnafımızın talepleri ve önerileri bizim için önemlidir, biz bunları dikkate alarak çalışma gerçekleştiriyoruz. İnşallah Karaköprü'yü hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.                     

Başkan Baydilli esnaf ziyaretinin ardından gelen taleplere göz atarak aciliyeti olanların programa alınmasını ve çalışma başlatılmasını istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİDEN REFAH'TAN İKTİDARA KRİTİK AFGANİSTAN ÇAĞRISI
YENİDEN REFAH'TAN İKTİDARA KRİTİK AFGANİSTAN ÇAĞRISI
 ŞURKAV Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıl
ŞURKAV Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıl