Advert
Advert

DEVA Partisi Viranşehir ilçe başkanlığı 1. Olağan İlçe Kongresini gerçekleştirdi.

Deva Partisi Şanlıurfa genelinde ilçe kongrelerini bir bir gerçekleştirmeye devam ediyor.

DEVA Partisi Viranşehir ilçe başkanlığı 1. Olağan İlçe Kongresini gerçekleştirdi.
Bu içerik 2339 kez okundu.
Advert

Viranşehir ilçesinde özel bir mekanda gerçekleşen Viranşehir 1. Olağan İlçe Kongresi saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın kongreye özel gönderilen mesajı okundu.

 

Açış konuşmasını yapan Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan, Viranşehir ilçesinin nüfus olarak Şanlıurfa’nın önemli ilçelerinden biri olduğunu belirterek şunları söyledi: “Viranşehir ilçemizin yaşadığı birçok sorun var. Bu sorunlar kader değildir ve olmamalıdır. Hali hazırda sosyo-ekonomik koşulları değiştirmek kolay olmamakla beraber imkansız da değildir. Bu sorunların çözümü için taze bir enerji elzemdir. Halkımızın yeni bir nefese, yeni bir ruha ihtiyacı vardır. O ruh bugün DEVA ile bulunmuştur. Denilir ki her fikrin bir zamanı vardır. O zaman bu zamandır. Bu vesile ile ilçemize kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ardından konuşan Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ise Viranşehir’in öneminden bahsederek, seçilen arkadaşlara başarılar diledi. 

Son olarak kürsüye gelerek davetlilere bir konuşma yapan DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen şunları belirtti: “Korku siyasetinin son bulmaya başladığı şu günlerde bizimle olup desteğini esirgemeyen her bir Viranşehirli kardeşime teşekkür ediyorum ve hep birlikte diyoruz ki ‘Korkma Türkiye.’ Basit adımlarla gerçek manada reform yapar isek kimse korkmayacaktır. Korkmadan düşüncelerimizi ifade ettiğimiz gün zaten her şey kendiliğinden değişecektir. Ama bu reform sözde değil özde olmalıdır." dedi.

Kongre sonrası ise parti ilçe binasının açılışına geçildi. Çok sayıda davetli ile birlikte açılışın yapıldığı ilçe binasını da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen başkanlığında teşkilat mensupları ile bir değerlendirme toplantısı da yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR ZABITA’DAN MARKETLERDE DENETİM
BÜYÜKŞEHİR ZABITA’DAN MARKETLERDE DENETİM
Harran Üniversitesi Hastanesinde Çocuk Kalp Damar Cerrahi Bölümü Hizmete Girdi
Harran Üniversitesi Hastanesinde Çocuk Kalp Damar Cerrahi Bölümü Hizmete Girdi