Advert

SEYRANTEPE MAHALLESİNDE YOL AĞI GENİŞLİYOR

Karaköprü Belediyesi ilçenin her yerinde yol ağını genişletiyor. Her geçen gün gelişen ilçede vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak için yeni yollar açan Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri, deforme olmuş yollarda onarım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

SEYRANTEPE MAHALLESİNDE YOL AĞI GENİŞLİYOR
Bu içerik 253 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla yeni yapıların oluştuğu mahallelerde Fen işleri ekipleri yeni yol açma ve kilitli parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

 

Seyrantepe Mahallesinde yeni yapıların fazla olması ve nüfusun her geçen gün artması nedeniyle doğan yol ihtiyacını karşılamak üzere yeni yollar açılırken, vatandaşların daha rahat ulaşım yapmaları için deforme olmuş yerlerde onarım çalışmalarına ara vermeden devem ediyor.

 

Karaköprü belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı personeller tarafından titizlikle yürütülen yol açma ve parke taşı döşeme çalışması önceden belirlenen program dahilinde sürdürülüyor. Vatandaşların yaşam alanlarıyla ilgili her türlü talebini karşılamaya çalışan belediye, ilçe merkezinde olduğu gibi merkeze uzak olan mahallelerde de yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dâhilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Mecbur Kalmadıkça Dışarıya Çıkmayalım
Vali Erin: Mecbur Kalmadıkça Dışarıya Çıkmayalım
ARABADA SİNEMA İLGİ GÖRÜYOR
ARABADA SİNEMA İLGİ GÖRÜYOR