Advert

Birecik’te 3 bin kişiye sıcak iftar yemeği

Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam ve hayırsever iş adamı tarafından ilçede maddi durumu iyi olmayan ve korona virüs salgınından dolayı işini kaybeden 3 bin kişiye iftar yemeği ulaştırılıyor..

Birecik’te 3 bin kişiye sıcak iftar yemeği
Bu içerik 870 kez okundu.
Advert

Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam ve hayırsever iş adamı tarafından ilçede maddi durumu iyi olmayan ve korona virüs salgınından dolayı işini kaybeden 3 bin kişiye iftar yemeği ulaştırılıyor.
Birecik ilçesinde yardımlaşma geleneği devam ediyor. Ramazan ayı dolayısıyla maddi durumu iyi olmayan ailelere yardım eli, Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam ve hayırsever iş adamı Mehmet Cankesen tarafından uzatıldı. İlçede maddi durumu iyi olmayan ve korona virüsünden dolayı işlerini sürdüremeyen ailelere iftar yemeği verilmeye başlandı. Toplamda 3 bin kişinin faydalandığı iftar yemeği dağıtımı, Ramazan ayı boyunca devam edecek. Sıcak iftar yemeğinden faydalanan vatandaşlar emeği geçenlere teşekkür etti.
Öte yandan ilçede Birecik Belediyesi organizasyonunda çok sayıda iş adamı tarafından hazırlanan 5 bin gıda yardım kolisi de ekipler tarafından yardıma muhtaç ailelere dağıtıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Mecbur Kalmadıkça Dışarıya Çıkmayalım
Vali Erin: Mecbur Kalmadıkça Dışarıya Çıkmayalım
ARABADA SİNEMA İLGİ GÖRÜYOR
ARABADA SİNEMA İLGİ GÖRÜYOR