Advert

Bakan Gül, Beyazgül ile bir araya geldi

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile bir araya geldi..

Bakan Gül, Beyazgül ile bir araya geldi
Bu içerik 1088 kez okundu.
Advert

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile bir araya geldi.
Şanlıurfa’ya gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül’e ve seçilmiş olan belediye başkanlarına görevlerinde başarılar diledi. Büyükşehir belediye başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette Şanlıurfa’nın jeopolitik konumu ile ilgili sohbet edilirken, kente yaşayan Suriyeli misafirlerin Barış Harekatı ile birlikte temizlenen güvenli bölgeye gitmesi hususundaki konuları da görüşüldü.
Şanlıurfa’nın her zaman istikrardan yana durduğunu belirten Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “Tüm Şanlıurfalılara vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Her zaman olduğu gibi Şanlıurfa gerekli destekleri hep vermiştir. Bizler de hükümet olarak her zaman Şanlıurfa’mızın yanında olmaya devam edeceğiz. Sizlere ve seçilen tüm arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz. İnşallah Şanlıurfa’mız daha güzel hizmetlere kavuşacaktır” dedi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de, “Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda halkımız nasıl bir destek vermesi gerekiyorsa yine ilk günkü gibi desteğini verecektir. 428 Bin mülteciyi Şanlıurfa’mız uzun bir süre misafir etti ve bundan hiçbir zaman şikâyetçi olmadı. Bu gün misafirlerimiz kendi evlerine gitmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Valimiz Abdullah Erin’in de ifade ettiği gibi eğer Ceylanpınar ve Akçakale’deki insanlarımızı bıraksalar onlar dahi sınır ötesi operasyona katılacaklardı. Valimizin koordinasyonunda İl Koordinasyon merkezimizde çok güzel çalışmalar yaptık” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
THY uçuşlarında iki yeni sağlık tedbiri hayata geçti
THY uçuşlarında iki yeni sağlık tedbiri hayata geçti
New York’taki protestolarda 250’den fazla kişi tutuklandı
New York’taki protestolarda 250’den fazla kişi tutuklandı