Advert

Tatlıses: Karaköprü, Paris olmuş!

Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamında ziyaret etti. Baydilli, Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük sanatçılardan olan İbrahim Tatlıses'i ağırladıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Tatlıses: Karaköprü, Paris olmuş!
Bu içerik 201 kez okundu.
Advert

Bir dizi ziyaretler için Şanlıurfa'ya gelen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamında ziyaret etti.

Baydilli ile Karaköprü hakkında sohbet eden Tatlıses, Karaköprü'nün gelişimine hayran kaldığını iletti. Ziyarette AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Salih Saraç ve Belediye Başkan Yardımcıları da hazır bulundu.

Baydilli, İbrahim Tatlıses'e Karaköprü'nün gelişmesi adına yaptıkları çalışmalardan bahsederken, Tatlıses Karaköprü'nün 20 yıl önce bir köyden şu an muazzam bir şehre dönüştüğünü dile getirerek çalışmalarından dolayı Baydilli'ye teşekkür etti.

Ziyaretin adından bir açıklama yapan Baydilli, Şanlıurfa'nın medarı iftiharı olan İbrahim Tatlıses'in kendilerini ziyaretinden büyük onur duyduklarını belirtti.

Baydilli, "Türkiye'nin müzik imparatoru, değerli hemşerimiz İbrahim Tatlıses iki gündür Şanlıurfa'da hemşerilerinin arasında. Bugün de bizleri ziyaret ederek onurlandırdı ve çok mutlu etti. 2019 yılı Göbeklitepe yılı ilan edilirken, dünyanın dört bir yanından insanlar Göbeklitepe'ye geliyor ve Şanlıurfa'yı görüyor. İbrahim Tatlıses'in doğduğu evin müze olması yine turistleri oraya da çekecektir ve Şanlıurfa'mıza hem kültürel hem de maddi anlamda katkı sağlayacaktır. Ben değerli sanatçımıza çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son 24 saatte bin 19 kişiye korona virüs tanısı konuldu
Son 24 saatte bin 19 kişiye korona virüs tanısı konuldu
Her gün artıyor. Şanlıurfa’da 142 ev karantinaya alındı
Her gün artıyor. Şanlıurfa’da 142 ev karantinaya alındı