Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Şampiyon Büyükşehir

2017-2018 Süper Amatör Liginde gurubunda Şampiyon olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor'a kupalarını Başkan Nihat Çiftçi takdim etti.

Şampiyon Büyükşehir
Bu içerik 729 kez okundu.
Advert

Belediyesi Amatör Futbol Takımı, gurubunda şampiyon olurken bir üst lig olan Bal Ligine çıkmak için baraj müsabakasına hazırlanıyor.

 

Büyükşehir Belediyesi Yenice Spor Tesislerinde düzenlenen Şampiyonluk kutlama programına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Şanlıurfaspor eski Başkanı Kemal Saraçoğlu ve çok sayıda spor sever katıldı.

 

Çiftçi, "Şanlıurfa'yı Ulusal Düzeyde Sporcuların Yetiştirildiği Bir Şehir Yapacağız"

 

Şampiyon olan takımı kutlayarak kupalarını veren Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak gençlere yönelik yapmış olduğumuz çalışmaların meyvelerini verdiğini ifade etti.

 

Şanlıurfa'yı spor şehri yapmak için büyük bir çalışma içinde olduklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi,"Spora ne kadar yatırım yaparsak yapalım Şanlıurfa'ya yerel ve ulusal anlamda ödüller, birincilikler gelmeye devam ediyor. Buda ne kadar doğru bir şey yaptığımızı gösteriyor. Öncelikle takımımızı kutluyorum. Ve her zaman onların yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Şehirlerin sahipleri orada yaşayan gençlerdir. Bizlerde bu bilinç ile gençlerimizi spora, kültüre ve eğitime yönlendiriyoruz. Gerek Veleybol, yüzme, futbol, judo, tekwando ve bir çok alanda desteklediğimiz sporcular bir bir dereceler ile geliyorlar. Amatör Spor Kulüpleri olarak Şanlıurfa'da faaliyet gösteren 80 takıma da destek veriyoruz ve vermeye devam ediyoruz. Şanlıurfalı kardeşlerimiz bilsinler ki bizler Şanlıurfa'yı spor şehri ulusal bazda sporcuların yetiştiği bir şehir haline getirmek istiyoruz" şeklinde konuştu

 

Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ise, "Büyükşehir Belediye Başkanımıza her zaman yanlarımızda olduğu için teşekkür ediyoruz. Bünyemizde bulunan 80 takımıza ki bu sadece futbol değil sporun her branşındaki takımlarımıza her alanda destek olmaya devam ediyorlar. Teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş ve Şanlıurfaspor eski Başkanı Kemal Saraçoğlu'da, "Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Nihat Çiftçi'ye spora ve sporcuya vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştular 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hekimlere askerlik düzenlemesi
Hekimlere askerlik düzenlemesi
Göbeklitepe'ye Gitmeyen Kalmasın
Göbeklitepe'ye Gitmeyen Kalmasın