Advert
Advert

Metrolife Hastanesi ile Tersine göç başladı

Yaptığı başarılı ameliyatlarla adından sıkça söz ettiren Özel Metrolife Hastanesine yurt içinden İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere, Batman, Mardin Diyarbakır, Adıyaman ve yurt dışından da Irak, Azerbaycan, Katar ve Almanyadan’da hastalar gelmeye başladı.

Metrolife Hastanesi ile Tersine göç başladı
Bu içerik 464 kez okundu.
Advert

Hasta kabulüne başladığı günden itibaren hastaların güvenini kazanan Özel Metrolife Hastanesi, kısa sürede adını ülke çapında duyurmayı başardı. Şehir dışı ve yurtdışıdan da Gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan hasta yakınlarından da Hastane yönetimine teşekkür mesajları yağıyor

 

Özel Metrolife Hastanesi'nde yapılan estetik, ortopedi, kbb ve genel cerrahi operasyonları ile sağlığına kavuşan hastaların yanı sıra , tüp bebek birimi ile mutluluğa adım atan ailelerden de, hastanede kaldıkları süre içerisinde verilen kaliteli hizmet, ilgi alaka ve etkili tedaviden dolayı memnuniyetlerini dile getiren mesajlar gelmeye devam ediyor. Bu mesajların birinde; "Hastamı Özel Metrolife Hastanesi'ne getirdim. Hastamı hemen yatırdılar. Çok ilgilendiler. Hastam Meme Kanseri idi. Başarılı ameliyatla hastamız sağlığına kavuştu. Tedavi ve taburculuk süresince çok memnun kaldık. Böyle bir hastane kurduğunuz için çok teşekkür ederim" ifadesi kullandı.

Hastane Genel Direktörü Dr.M.Cengiz KARAKUCAK ve Sağlık Turizmi Sorumlu Doktoru Op.Dr.Veysel Toprak, hastane olarak aldıkları teşekkür mesajlarından dolayı mutlu ve gururlu olduklarını söylediler. Dr.KARAKUCAK, "Hastalarımızın sağlığına kavuşması bizleri mutlu ediyor. Son 2 yılda yaptığımız etkili ve özverili çalışmalar neticesinde büyük aşamalar kaydettik. Bunun en güzel örneği hastanemizde yaptığımız değişim ve dönüşümdür. Bu Dönüşüm bölge ve ülke adına mutluluk vericidir" şeklinde konuştu.

veysel toprak tersine göç estetik ortoped kbb emre gündoğan metrolife hastane sağlık karaköprü ortopedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAPI DENETLEME EKİPLERİ SAHADA
YAPI DENETLEME EKİPLERİ SAHADA
Viranşehir’e Anjiyo ünitesi kuruluyor
Viranşehir’e Anjiyo ünitesi kuruluyor