Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN DEFORME OLAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI

​Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Karaköprü İlçesi Batıkent Mahallesi Balıkayağı Bulvarında çevresel faktörler nedeniyle deforme olan yolları sıcak asfaltla buluşturdu.

BÜYÜKŞEHİR’DEN DEFORME OLAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI
Bu içerik 67 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Karaköprü İlçesi Batıkent Mahallesi Balıkayağı Bulvarında çevresel faktörler nedeniyle deforme olan yolları sıcak asfaltla buluşturdu.

 

Vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşımdan faydalanmaları adına çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent genelinde çevresel faktörler ve altyapı çalışmaları nedeniyle deforme olan yolları sıcak asfaltla buluşturuyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Karaköprü İlçesi Batıkent Mahallesi Balıkayağı Bulvarı Asfalt Bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor.

 

Deforme olan asfalt belediyeye ait makinelerle sökülerek yerine sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Bakım onarım çalışmalarını da aralıksız sürdüren ekipler çalışmalar kapsamında yolların kalitesini artırmaya devam ediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAPI DENETLEME EKİPLERİ SAHADA
YAPI DENETLEME EKİPLERİ SAHADA
Viranşehir’e Anjiyo ünitesi kuruluyor
Viranşehir’e Anjiyo ünitesi kuruluyor