Advert
Advert

Şanlıurfa’da Tıbbi Mucize! Neredeyse Kopan Ayak Yeniden Hayata Döndü!

Şanlıurfa’da Tıbbi Mucize! Neredeyse Kopan Ayak Yeniden Hayata Döndü!
Bu içerik 469 kez okundu.
Advert

Metrolife Hastanesi'nde Gerçekleşen Başarılı Operasyon

Şanlıurfa Özel Metrolife Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde gerçekleştirilen mucizevi bir ameliyat, ayağından tama yakın kopma şikayeti ile dış merkeze başvuran hasta, başarılı bir mikrocerrahi operasyonu ile sağlığına kavuştu.

Operasyonun başındaki isim olan Op.Dr.Ali Levent ve Op. Dr. Volkan Kızılkaya, hastanın tüm damarlarının, sinirlerinin ve kirişlerinin büyük bir titizlikle yeniden dikildiğini belirtti. Leğen kemiğinden alınan kemiklerle tamamlanan ve onarılan ayağın, kısa süre içerisinde tamamen iyileştiği gözlemlendi.

Mucizevi Tedavi: Ayakta Kısmi Hareket ve Hisler Başladı

Başarılı operasyonun ardından yapılan kontrollerde, hastanın ayağında kısmi hareket ve hislerin başladığı tespit edildi. Bu olumlu gelişme, hem tedavi ekibini hem de hastayı sevince boğdu. Dikişlerin alınması ile birlikte ayağın tamamen yaşadığı ve iyileşme sürecinin hızla ilerlediği açıklandı.

Op. Dr. Volkan Kızılkaya ve Op.Dr.Ali LEVENT, “Önümüzdeki günler içerisinde hastamızı yürütmeyi planlıyoruz. Bu, sadece hastamız için değil, tıbbi açıdan da büyük bir başarıdır. Ekibimiz, hastamızın yeniden yürüyecek olmasının gururunu yaşıyor, Bu tür Ameliyatlar için şehir dışına vakit kaybederek gitmeye gerek yok, Hastanemizde de bu tür ameliyatları yapıyoruz, bu ameliyatlarda zaman çok önemli.” dediler

Hastanın iyileşme süreci boyunca fizik tedaviye devam edeceği ve yürümeyi yeniden öğrenmesi için gerekli desteklerin sağlanacağı belirtildi. Bu olağanüstü başarı, benzer durumdaki hastalar için de umut ışığı oldu.

Özel Metrolife Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nin bu büyük başarısı, sağlık çalışanlarının özverili çabalarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

ortopedi ali levent volkan kızılkaya travma kopma metrolife hastane sağlık karaköprü mucize
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Viranşehir’e Anjiyo ünitesi kuruluyor
Viranşehir’e Anjiyo ünitesi kuruluyor
 “Yaşama Yol Ver”
“Yaşama Yol Ver”