Advert
Advert

Başarıya Odaklanan Bir Kariyer

Başarıya Odaklanan Bir Kariyer
Bu içerik 468 kez okundu.
Advert

Uz.Dr.Ahmet Demirkol, Şanlıurfa'da Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında edindiği deneyim ve başarılarla tanınan bir isim.. 1979 yılında Şanlıurfa'da doğan Uz.Dr.Ahmet Demirkol, eğitim hayatına da aynı şehirde başladı ve Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

Kariyerine Akçakale Devlet Hastanesi'nde başlayarak 2003-2006 yılları arasında önemli hizmetlerde bulundu. Ardından, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Uz. Dr. Ahmet Demirkol, kariyerine 1 Nisan 2024 Yılı itibariyle Özel Metrolife Hastanesi'nde başladı ve başarıyı hedeflemektedir.

Mecburi hizmet dönemini Bitlis Devlet Hastanesi'nde geçiren Dr.Demirkol, daha sonra Şanlıurfa'da bulunan 500 Yataklı ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde görev aldı. 2012 yılından itibaren ise özel hastanelerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle 2012 yılından beri alternatif tamamlayıcı tıp alanına olan ilgisiyle dikkat çeken Dr.Demirkol, Özel Metrolife Hastanesinde sağlık alanında yenilikçi yaklaşımlarını başarıyla uygulamaktadır.

Uz.Dr.Ahmet Demirkol, tıp alanındaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle hem yerel hem de ulusal düzeyde önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Özel Metrolife Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Hizmet Alanları


Bu gönderi, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgi ve tedavi yöntemi için doktorunuza başvurunuz.

ahmet demirkol fizik tedavi bel fıtığı boyun fıtığı menisküs çapraz bağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKÖPRÜ'DE LİSELER ARASI FUTBOL ŞÖLENİ TAMAMLANDI
KARAKÖPRÜ'DE LİSELER ARASI FUTBOL ŞÖLENİ TAMAMLANDI
KARAHANTEPE’YE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
KARAHANTEPE’YE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ