Advert
Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ŞANLIURFA’DA ÇOK ÖNEMLİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ve Milletvekilleri Emin Önen, Abdurrahim Dusak ile birlikte TÜGVA Şanlıurfa İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programında gençlerle ile bir araya geldi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ŞANLIURFA’DA ÇOK ÖNEMLİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK”
Bu içerik 90 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ve Milletvekilleri Emin Önen, Abdurrahim Dusak ile birlikte TÜGVA Şanlıurfa İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programında gençlerle ile bir araya geldi. Başkan Beyazgül Şanlıurfa’da gençler için ve kent için çok önemli projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti.

31 Mart Yerel seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren gerek esnaf ve vatandaş buluşmaları, gerek STK, kanaat önderleri buluşmalarıyla, hane ziyaretleri ve düzenlenen iftar buluşmalarında vatandaşın her anında yanında olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Milletvekilleri Emin Önen, Abdurrahim Dusak, AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt ve Şanlıurfa eski Belediye Başkanı Ahmet Bahçıvan’ın da katılımıyla gençlerle buluştu.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “BİRÇOK PROJEYİ ŞANLIURFA’YA KAZANDIRDIK”

TÜGVA Şanlıurfa İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programına katılım oldukça yoğun oldu. Millet Bahçesinde gerçekleştirilen iftar programında konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’da çok önemli projeleri yaparak hayata geçirdiklerini kaydederek ustalık döneminde de yatırım ve hizmetlerin artarak devam edeceğinin mesajlarını verdi.

BOZDAĞ, “ŞANLIURFA’NIN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİ SANDIĞA YANSITACAĞIZ”

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ ise konuşmasında; “ Bir yandan Ramazan Ayı’nı idrak ederken, diğer yandan da yerel yönetim seçim sürecini, beraber yaşıyoruz. Son derece önemli değerlendirmeler, son derece önemli kararlar arifesindeyiz. Hem Şanlıurfa’mızın hem de ülkemizin geleceğine dair kararlarımızı 31 Mart’ta sandığa yansıtacağız. Ülkemiz için inşallah yeni bir sayfayı beraber açmış olacağız. Ben şimdiden verdiğiniz ve vereceğiniz kararlar hayırlı olsun diyorum. Gençlik Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti iktidarlarının önem verdiği bir konudur. Biz bugüne kadar gençlerle ilgili çok önemli çalışmalar yaptık.” İfadelerine yer verdi.

ASLANLI, “31 MART’TA ZEYNEL BAŞKANIMIZIN USTALIK DÖNEMİ BAŞLAYACAK”

Yaz kış demeden bütün programlarında büyük emeği olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür eden TÜGVA Şanlıurfa İl Temsilcisi Abdurrazak Aslanlı ise “31 Mart’ta tekrardan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül seçilecek ve ustalık dönemi başlayacaktır. Biz şimdiden Başkanımıza Belediye Başkanlığının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.” Diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak Bayram Trafiği Hususunda Uyardı
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak Bayram Trafiği Hususunda Uyardı
İl Sağlık Müdürü Solmaz Halfeti de ki Sağlık tesislerini ziyaret etti
İl Sağlık Müdürü Solmaz Halfeti de ki Sağlık tesislerini ziyaret etti