Advert
Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN EV ZİYARETLERİ

​Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunda da kentin farklı mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Beyazgül, ziyaret ettiği hanelerde vatandaşların ev ihtiyaçlarını karşıladı.

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN EV ZİYARETLERİ
Bu içerik 104 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunda da kentin farklı mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Beyazgül, ziyaret ettiği hanelerde vatandaşların ev ihtiyaçlarını karşıladı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunda da günün büyük bir bölümünü ev ziyaretlerine ayırdı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ziyaret ettiği hanelerde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, ihtiyaçlarını gideriyor.

 

Ev ziyaretleri kapsamında gerçekleşen programda Başkan Beyazgül, ziyaret ettiği ev halkının istek ve ihtiyaçlarını karşıladı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ziyaret ettiği evlerde çocuklara da oyuncak dağıtarak, yakından ilgilendi.

 

Vatandaşlar, evlerine misafir olan Başkan Beyazgül’e kendilerine destek oldukları için teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı