Advert
Advert

MODERN ÜSTGEÇİTLER ULAŞIMI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRDİ

​Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hem trafik akışını rahatlatmak hem de yayaların can güvenliğini sağlamak amacıyla şehrin çeşitli noktalarında inşa ettiği modern yaya üst geçitleri kent estetiğine değer katarken yayaların da karşıdan karşıya geçişini daha güvenli hale getirdi.

MODERN ÜSTGEÇİTLER ULAŞIMI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRDİ
Bu içerik 95 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hem trafik akışını rahatlatmak hem de yayaların can güvenliğini sağlamak amacıyla şehrin çeşitli noktalarında inşa ettiği modern yaya üst geçitleri kent estetiğine değer katarken yayaların da karşıdan karşıya geçişini daha güvenli hale getirdi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ve ilçelerde insan sirkülasyonunun fazla olduğu noktalarda hem yayaların hem de sürücülerin can güvenliğini sağlamak amacıyla yaya üst geçitlerinin sayısını artırmaya devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı ekipleri, Diyarbakır Yolu, Akçakale Yolu, Sırrın Mahallesi, Buhara mahallesi ile Otogar kavşağında ve Akçakale İlçesinde üst geçit çalışmasını tamamlayarak vatandaşların güvenli ulaşımlarını sağladı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talep ve önerileri değerlendirerek kentin farklı noktalarında yaya trafiğinin en yoğun olduğu bölgede modern, kent estetiğine uygun üst geçitler inşa ederek vatandaşların da takdirini kazandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı