Advert
Advert

Efsane Doktor Metrolife Hastanesine Geri Döndü

Efsane Doktor Metrolife Hastanesine Geri Döndü
Bu içerik 702 kez okundu.
Advert

2013 yilinda Şanlıurfa’ya gelen ve çeşitli sağlık kuruluşu ve hastanelerde kurucu kadın doğum uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Veysel Toprak, 22 Temmuz 1979 tarihinde Çamardı/Niğde'de doğmuş ve eğitim hayatına Sivas, Hatay, İstanbul ve Ankara'da devam etmiştir. Veterinerlik eğitiminin ardından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim almış ve uzmanlık alanında İzmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde eğitimini tamamlamıştır.

Mezuniyetinden sonra Şırnak'ta mecburi hizmetini gerçekleştiren Dr. Veysel Toprak, daha sonra özel muayenehane çalışmalarına devam etmiştir. Kariyeri boyunca çeşitli hastanelerde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev almış, ayrıca Tüp Bebek Merkezi Sorumlu Hekimliği ve Başhekimlik gibi sorumluluklar üstlenmiştir.

Dr. Toprak'ın yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir. Ayrıca çeşitli kongre ve kurslara katılmış ve birçok sertifika almıştır. Uzmanlık alanında birçok bilimsel toplantıya katılım sağlamış ve cinsel terapi eğitimi de almıştır.

Kariyerine 2019-2022 yılları arasında Özel Tatvan Can Hastanesi'nde Başhekim ve Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı olarak devam etmiştir.
Aralık 2023 tarihinden itibaren Özel Metrolife Hastanesi Kadın Hatalıkları ve Doğum Polikliniğinde Hasta Kabulüne başlamıştır.

sağlık hastane karaköprü metrolife veysel toprak kadın doğum sezaryen tüpbebek embriyolog
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı