Advert
Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL HANE ZİYARETLERİYLE YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

​Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Hafta sonu yine ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Her hafta sonu faklı bir mahallede vatandaşların evlerine misafir olan Başkan Beyazgül, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL HANE ZİYARETLERİYLE YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
Bu içerik 102 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Hafta sonu yine ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Her hafta sonu faklı bir mahallede vatandaşların evlerine misafir olan Başkan Beyazgül, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, geleneksel hale getirdiği ev ziyaretlerini bu hafta sonu da gerçekleştirdi. Başkan Beyazgül, ziyaret ettiği hanelerin ev ihtiyaçlarını karşılayarak gönüllere dokundu.

Ziyaret ettiği hanelerde aile bireylerin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül, çocukları da tablet, oyuncak ve çeşitli hediyelerle sevindirdi.

Ziyaretler kapsamında Başkan Beyazgül, çocuklarla yakından ilgilenirken çocuklar ise Başkan Beyazgül’e sevgi gösterisinde bulundu.

Göreve geldiği günden bu yana Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyerek ev ziyaretleri ile Vatandaşların dualarında yer alan Başkan Beyazgül’e vatandaşlar da destekleri için teşekkür ederek kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını aktardılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
TAŞKINDA ZARAR GÖREN YOLLAR VE KÖPRÜLER ONARILIYOR
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı
Harran Üniversitesinde Modern Spor Salonu Hizmete Açtı