Advert
Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN ALİ DEDE HAYRATINA DAVET

​Karaköprü Belediyesi, geleneksel 'Ali Dede (Baba) Hayratı ile binlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturmaya hazırlanırken, Belediye Başkanı Metin Baydilli tüm vatandaşları pazar günü yapılacak hayrat programına davet etti

BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN ALİ DEDE HAYRATINA DAVET
Bu içerik 70 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesi, geleneksel 'Ali Dede (Baba) Hayratı ile binlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturmaya hazırlanırken, Belediye Başkanı Metin Baydilli tüm vatandaşları pazar günü yapılacak hayrat programına davet etti

 

Karaköprü Belediyesi, ilçenin manevi sahibi Ali Dede adına gerçekleştirilen Ali Baba Hayratı ile binlerce vatandaşı kardeşlik sofrasında buluşturmaya hazırlanıyor. 5 Kasım Pazar günü Karaköprü Belediyesi bahçesinde yapılacak olan etkinlikte vatandaşlara geleneksel olarak kuru fasulye pilav ikramında bulunulacak.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ali Dede (Baba) Hayratına tüm vatandaşları davet ederken, kardeşliğin ve bereketin sembolü olan Ali Dede’nin maneviyatını hep birlikte yaşamak istediklerini söyledi.

 

Başkan Baydilli, " Ali Dede; barışın, kardeşliğin, dostluğun ve bereketin sembolüdür. Onun manevi ikliminde gerçekleştireceğimiz geleneksel Ali Dede Hayratı programımıza tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz. Pazar günü kardeşlik sofrasında buluşup hem birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim hem de İslam dünyasındaki sıkıntıların, Filistin’deki zulmün bitmesi için hep birlikte dua edelim” diye konuştu.

 

Ali Dede (Baba) Hayratı programı 5 Kasım Pazar günü saat 10.30'da Karaköprü Belediyesi bahçesinde gerçekleştirilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu