Advert
Advert

KARAKÖPRÜ'DE İKRAM ÇEŞMESİNDEN ÇORBA AKIYOR

​Karaköprü Belediyesi tarafından hizmete sunulan ikram çeşmesinde Cuma sabahları sıcak çorba akmaya başladı

KARAKÖPRÜ'DE İKRAM ÇEŞMESİNDEN ÇORBA AKIYOR
Bu içerik 135 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesi tarafından hizmete sunulan ikram çeşmesinde Cuma sabahları sıcak çorba akmaya başladı

Karaköprü Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından vatandaşın hizmetine sunulan ikram çeşmesi cuma günleri vatandaşlara sıcak çorba hizmeti vermeye başladı. Yaz aylarında havaların sıcak olması ile birlikte ikram çeşmesinden soğuk içecekler akarken, havaların soğumasıyla birlikte çeşmeden sıcak çorba akmaya başladı.

Her cuma günü sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlar ile okula giden öğrenciler sıcak çorba ve ekmek ikramıyla hem kahvaltı yapıyor hem de içini ısıtıyor. Çankaya Mahallesinde Çadır Spor Merkezi yanında bulunan ikram çeşmesinde sabah 06.00’da başlayan çorba ikramından yaklaşık 1500 kişi faydalanıyor.

Yapılan bu hizmetten dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye teşekkür eden vatandaşlar Cuma sabahları sıcak çorba ile hem fırsat bulamadıkları kahvaltı öğününü yediklerini dile getirdiler.

Öte yandan, kış ayları boyunca her cuma günü sabah erken saatlerde sıcak çorba ikramının süreceğini belirtilirken, yaklaşık 1500 kişinin bu ikramdan faydalandığı bildirildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu