Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN AKÇAKALE VE VİRANŞEHİR’DE ASFALT SERİMİ

​Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent geneli ve ilçelerde kış öncesi sıcak asfalt çalışmasını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler, Akçakale ile Viranşehir İlçesinde birçok noktada aynı anda başlattığı asfalt çalışmalarına devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN AKÇAKALE VE VİRANŞEHİR’DE ASFALT SERİMİ
Bu içerik 67 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent geneli ve ilçelerde kış öncesi sıcak asfalt çalışmasını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler, Akçakale ile Viranşehir İlçesinde birçok noktada aynı anda başlattığı asfalt çalışmalarına devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kış öncesi kent genelinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kentte, Ana arterler, Bulvarlar ve yeni Kavşaklar ile yol ağını genişleterek vatandaşlara konforlu ulaşım hizmeti sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, deforme olan yollarda da bakım ve onarım çalışması yapıyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri Akçakale ilçesinde Hürriyet Mahallesi Cengiz Sokak,  Kazım Karabekir Caddesi, Yeni Mahalle ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde ile Viranşehir Atatürk Mahallesi Vatan Caddesinde asfalt serimi gerçekleştirdi.

 

Mahalle Muhtarları yapılan çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kış öncesi kent genelinde hummalı bir çalışma başlatarak sıcak asfalt, sathi asfalt, stabilize yol ve parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu