Advert
Advert

KARAKÖPRÜ'DE GENÇLER İÇİN YENİ DERS ÇALIŞMA ALANLARI KAZANDIRILIYOR

​Karaköprü Belediyesinin gençlerin eğitimine destek için ilçeye kazandıracağı 4 adet okuma evinin çalışmaları sürerken tamamlandığında yüzlerce genç okuma evlerinde konforlu alanda sınavlara hazırlanacak

KARAKÖPRÜ'DE GENÇLER İÇİN YENİ DERS ÇALIŞMA ALANLARI KAZANDIRILIYOR
Bu içerik 79 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesinin gençlerin eğitimine destek için ilçeye kazandıracağı 4 adet okuma evinin çalışmaları sürerken tamamlandığında yüzlerce genç okuma evlerinde konforlu alanda sınavlara hazırlanacak

 

Gençlerin eğitimine her zaman destek olan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin gençlerin konforlu bir ortamda ders çalışabilmesi için ilçeye kazandıracağı 4 adet okuma evinin yapım çalışmaları devam ediyor.

 

Batıkent, Seyrantepe, Atakent ve Karşıyaka Mahallelerinde yeni okuma evlerinin inşaat çalışmaları hızla sürerken, okuma evlerinin tamamlanıp gençlerin hizmetine sunulması planlanıyor. Karaköprü Belediyesinin Batıkent, Seyrantepe ve Atakent Mahallelerinde yapımı süren okuma evleri 311 metrekare alanı kapsarken, Karşıyaka Mahallesine kazandırılacak olan okuma evi de 324 metrekare alanda inşa ediliyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçeye daha fazla okuma evi okuma kazandırmak için gençlere söz verdiklerini belirterek 4 adet yeni okuma eviyle bu sayıyı artıracaklarını dile getirdi.

 

Başkan Baydilli şunları kaydetti: “Çok önemli genç nüfus potansiyeline sahip Şanlıurfa’mızda bu gençlerin eğitimli ve donanımlı olarak yetişip ülkeye, şehrimize hizmet etmesi için onların eğitimine önem veriyoruz. Sınavlara hazırlanan öğrenci kardeşlerimize alternatif ders çalışma alanları sunmak için daha önce kazandırdığımız okuma evlerine 4 adet daha ekliyoruz.

 

Batıkent, Seyrantepe, Atakent ve Karşıyaka Mahallelerimizde yapımı süren okuma evlerimizin üçünde çalışmalarımız sona yaklaştı. Karşıyaka Mahallemizde de okuma evi yapım çalışmamıza başladık ve inşallah kısa sürede onu da tamamlayacağız. Okuma evlerimiz şimdiden ilçemize ve öğrenci kardeşlerime hayırlı olsun” dedi.

 

Karaköprü Belediyesi, gençlerin ders çalışma ortamı ihtiyacını karşılamak için talepler dâhilinde ilçeye yeni okuma evi kazandırma çalışmalarını sürdürecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu