Advert
Advert

KARAKÖPRÜ’DE ZABITA DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI

​Karaköprü Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri Atakent ve Şenevler Mahallesi’nde bulunan market, fırın, kasap ve gıda satışı yapan işletmelere yönelik denetim gerçekleştirdi.

KARAKÖPRÜ’DE ZABITA DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI
Bu içerik 87 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri Atakent ve Şenevler Mahallesi’nde bulunan market, fırın, kasap ve gıda satışı yapan işletmelere yönelik denetim gerçekleştirdi.

 

Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

 

Denetimler kapsamında Atakent ve Şenevler Mahallelerinde bulunan; market, kasap, manav ve fırın gibi işletmelerde hijyen ve ürünlerin son kullanma tarihlerine yönelik denetim gerçekleştiren zabıta ekipleri kurallara uymayan işletmeler hakkında yasal işlem başlattı.

 

Özellikle halkın en yoğun şekilde hizmet aldığı marketler ve fırınlar üzerinde denetimlerini sıklaştıran zabıta ekipleri, işyerlerindeki ürünleri ve depolarını kontrol etti. Denetimler sırasında ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol eden ekipler, fırınlarda ekmekleri tartarak gramajlarını teyit ettiler.

 

Hijyen ve ürünlerin son kullanma tarihine dikkat etmeyen işletmeler hakkında işlem yapan Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların sağlığı için denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürecekleri belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu