Advert
Advert

Eyyübiye’de Gece Mesaisi

​Hava sıcaklıklarının 50 dereceyi bulduğu Şanlıurfa’da, yol yapım ve yenileme faaliyetlerine devam eden Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha verimli çalışmak için gece mesaisine başladı.

Eyyübiye’de Gece Mesaisi
Bu içerik 67 kez okundu.
Advert

Hava sıcaklıklarının 50 dereceyi bulduğu Şanlıurfa’da, yol yapım ve yenileme faaliyetlerine devam eden Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha verimli çalışmak için gece mesaisine başladı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un girişimleriyle doğalgaza kavuşan ilçedeki mahallerde yol yapım ve onarım çalışmaları çok sayıda ekiple devam ederken, aşırı sıcaklar nedeniyle bazı ekipler gece mesaisi yapıyor.

Yaklaşık yüzde 60’ına doğalgaz ulaştırılan Eyyübiye’de, toplam sekiz mahalledeki yüzlerce sokakta gerçekleştirilen yol yenileme çalışmaları yüzde 95 seviyesine ulaşırken, kazı çalışması devam eden Direkli ve Akabe Mahalleleri’nde şebeke test işlemleri tamamlanan sokaklar da vakit geçirilmeden yenileniyor.

Mahallelerinde gece gündüz devam eden yol yenileme çalışmalarından dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve tüm çalışanlara teşekkür eden vatandaşlar, doğalgaz konforunu yaşamaya başladıklarını belirterek, “Keşke sokaklarımız kazıldığı anda abonelik işlemlerimizi yapsaydık. Abonelik işlemlerini sonraya bırakanlar nedeniyle yollar yeniden kazılıyor. Sağ olsun belediyemiz buna rağmen kazılan yerleri derhal onarıyor. Hava sıcaklığı çok yüksek olduğundan ekipler şu anda mahallemizde geceleri çalışıyorlar. Başkanımız Mehmet Kuş’a ve tüm ekibine teşekkür ederiz” diye konuştular.

Eyyübiye’de şimdiye kadar Hayatı Harrani, Asya, Ruha, Süleymanşah, Eyüpnebi, Eyüpkent, Akabe ve Direkli Mahallelerine doğalgaz ulaştırılırken, 15 Temmuz ve Akşemsettin Mahallelerindeki konutlar için de abonelik başvuruları alınmaya başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu