Advert
Advert

KARAKÖPRÜ’DE FIRINLARA ORTAK DENETİM

​Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ortaklaşa ilçede bulunan başta Fırın ve Unlu Mamulleri olmak üzere birçok işletmede denetim gerçekleştirdi.

KARAKÖPRÜ’DE FIRINLARA ORTAK DENETİM
Bu içerik 75 kez okundu.
Advert

Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ortaklaşa ilçede bulunan başta Fırın ve Unlu Mamulleri olmak üzere birçok işletmede denetim gerçekleştirdi.

 

Karaköprü’de vatandaşların sıklıkla kullandığı yerlerden olan fırın, unlu mamülleri ile birçok işletmede Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ortak denetim gerçekleştirdi.

 

Ekipler tarafından gerçekleştirilen denetimler kapsamında fırınlarda başta hijyen olmak üzere ekmeğin gramajı kontrol edildi. Yapılan denetimler sırasında kurallara uyulmayan ve eksiği bulunan işletmelere uyarılarda bulunulup tutanak tutuldu.

 

Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı koşullarda gıda tüketmelerini sağlamak ve gıda güvenliğini arttırmak adına denetimlerin sıklıkla sürdürüleceğini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu