Advert
Advert

Başkan Kuş, Eyüpnebi Mahallesi’ne Müjde Verdi

​Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyüpnebi Mahallesi’nin okul, yeşil alan ve cami yapılacak alan ihtiyacını çözmek için harekete geçtikleri müjdesini verdi.

Başkan Kuş, Eyüpnebi Mahallesi’ne Müjde Verdi
Bu içerik 139 kez okundu.
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyüpnebi Mahallesi’nin okul, yeşil alan ve cami yapılacak alan ihtiyacını çözmek için harekete geçtikleri müjdesini verdi.

Seçilmeden önce ilçe genelinde olduğu gibi Eyüpnebi Mahallesi’nin de ihtiyaçlarına cevap vereceğini, vatandaşların taleplerini bir bir yerine getireceklerini açıklayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyüpnebi Mahallesi’nin Şanlıurfa-Akçakale karayolunun doğusunda kalan kısmında okul, yeşil alan ve cami yapılacak alanı belirlediklerini açıkladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleriyle birlikte Eyüpnebi Mahallesi’ndeki ihtiyaçları karşılamak üzere yapılan düzenlemeyi yerinde inceleyen Başkan Mehmet Kuş, yapılan planlamalar hakkında beraberindekilere bilgi verdi.

Eyüpnebi Mahallesi’nin Şanlıurfa-Akçakale karayoluyla ikiye bölündüğünü, mahallenin doğusunda kalan kısmın uzun yıllardır okul, yeşil alan ve cami gibi ihtiyaçları bulunduğunu kaydeden Başkan Mehmet Kuş, göreve talip olurken bu sorunu da çözme sözü verdiklerini hatırlatarak, mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu