Advert
Advert

Eyyübiye’de Kalıcı Bir Hizmetin Daha Temeli Atıldı

​Seçildiği günden bu yana Şanlıurfa’nın merkez ilçesi Eyyübiye’ye kalıcı eserler ve hizmetler kazandırmaya devam eden Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçe genelinde belediyenin hizmet kalitesini artıracak bir tesisin daha temelini attı.

Eyyübiye’de Kalıcı Bir Hizmetin Daha Temeli Atıldı
Bu içerik 83 kez okundu.
Advert

Seçildiği günden bu yana Şanlıurfa’nın merkez ilçesi Eyyübiye’ye kalıcı eserler ve hizmetler kazandırmaya devam eden Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçe genelinde belediyenin hizmet kalitesini artıracak bir tesisin daha temelini attı.

Şanlıurfa eski havaalanı yakınında bulunan Eyyübiye Belediyesi’ne ait arsada makine parkı, atölye, depo ve fidanlık olarak hizmet verecek tesisin temel atma töreninde konuşan Başkan Mehmet Kuş, seçildikleri günden bu yana yaşanan pandemi süreci, deprem ve sel felaketine rağmen hizmet yolunda çalışmaktan ve üretmekten geri kalmadıklarını ifade etti.

Toplam 40 dekarlık alanda uygulanacak projenin Eyyübiye’nin ihtiyaç duyduğu bir yatırım olduğuna değinen Başkan Mehmet Kuş, depo, atölye, makine parkı ve fidanlık olarak kullanılacak olan komplekste, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün de yer alacağını söyledi.

Alanda incelemelerde bulunan ve proje hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Kuş, projenin birkaç ay içerisinde tamamlanacağını ve Eyyübiyeliler ile birlikte açılışını gerçekleştireceklerini kaydetti. Başkan Kuş, tasarruf açısından önemli buldukları projenin yatırım bedelinin bir yıl içerisinde amorti edeceğini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu