Advert
Advert

Hayırsever iş adamı tarafından Birecik Devlet Hastanesine Fizik Tedavi ünitesi yaptırıldı.

​Şanlıurfa Birecik ilçesinde Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hayırsever iş Adamı Ahmet Açılan tarafından yaptırılan Birecik Devlet Hastanesi “Hacı İsmet ve Hacı Halil Açılan” Fizik Tedavi Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Hayırsever iş adamı tarafından Birecik Devlet Hastanesine Fizik Tedavi ünitesi yaptırıldı.
Bu içerik 188 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Birecik ilçesinde Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hayırsever iş Adamı Ahmet Açılan tarafından yaptırılan Birecik Devlet Hastanesi “Hacı İsmet ve Hacı Halil Açılan” Fizik Tedavi Merkezi’nin açılışı yapıldı.

 “Hacı İsmet ve Hacı Halil Açılan” Fizik Tedavi Merkezinin açılış törenine Birecik Kaymakamı Kadir Duman, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hayırsever iş Adamı Ahmet Açılan, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Solmaz, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Başkanları, Birecik İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Caymazer, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Yaşar, AK Parti Birecik İlçe Başkanı Halil Yavuz, Birecik Devlet Hastanesi Başhekimi Müslüm Şahin, Açılan Ailesi, hastane çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasında konuşan Birecik Kaymakamı Kadir Duman, Hayırsever iş adamı Ahmet Açılan`a yaptırmış olduğu Fizik tedavi Merkezi, verdiği destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederim dedi.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Dr. Ögr. Üyesi Abdullah Solmaz “Hayır sever İş Adamı Ahmet Açılan’a Birecik Devlet Hastanesine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Hayır sever İş Adamı Ahmet Açılan ise Birecik Devlet Hastanemizde Merhum Annem Hacı İsmet ve Merhum Hacı Halil Açılan adına Fizik Tedavi merkezi yaptık ilçemiz için ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun gücümüz yettikçe her zaman Devletimize ve Milletimize hizmet etmek için çalışmalarımız devam edecektir. Daha öncede Yine Birecik Devlet Hastanemizde yeni doğan ünitesi yaptırmıştık bugün yine rabbim bize nasip etti İlçemiz için fizik tedavi merkezi yaptık. Birecik ilçemiz için ilimiz için ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun dedi.

Hayırsever iş Adamı Ahmet Açılan `a Birecik Devlet Hastanesine vermiş olduğu katkılardan dolayı Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan Adına Birecik Kaymakamı Kadir Duman, İl Sağlık Müdürü Dr. Ögr. Üyesi Abdullah Solmaz ve Birecik Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Müslüm Şahin tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu