Advert
Advert

Eyyübiye’nin Başarılı Sporcuları Avrupa Şampiyonasında

​Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Ak Evler Spor Salonlarında yetişen genç güreşçi Mazlum Çiftçi, Arnavutluk'ta yapılacak U17 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etmek üzere Milli Takım sporcularıyla birlikte yola çıktı.

Eyyübiye’nin Başarılı Sporcuları Avrupa Şampiyonasında
Bu içerik 97 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Ak Evler Spor Salonlarında yetişen genç güreşçi Mazlum Çiftçi, Arnavutluk'ta yapılacak U17 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etmek üzere Milli Takım sporcularıyla birlikte yola çıktı.

Eyyübiye Belediyespor bünyesinde müsabakalara katılan, Türkiye Güreş Federasyonu’nun Samsun’da düzenlediği U17 Yaşar Doğu Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 55 kiloda Türkiye şampiyonu olan Mazlum Çiftçi, Milli Takım forması giyerek Avrupa Şampiyonasında ülkemize madalya kazandırmak için Arnavutluk’ta düzenlenecek olan U17 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek.

Uzun süredir antrenörleri Yasin Karadaşlı ve Mehmet Harmancı nezaretinde şampiyonaya hazırlanan Mazlum Çiftçi’nin kardeşi Rıdvan Çiftçi de Rize’de yapılan U15 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olmuştu.

 Spordaki başarılarıyla Eyyübiye’nin, Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin gururu olan sporcu kardeşleri sosyal medya hesabından tebrik eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, gençlerin sporda ve eğitimde başarılı olmaları için her alanda yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu