Advert
Advert

ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU

​Şanlıurfa'da ulaşım sorununa köklü ve kalıcı çözümler üreten, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, kent içi trafiğini önemli ölçüde rahatlatan Abide Kavşağı ilave köprülerinde uygulanan modern LED aydınlatmalarla şehir merkezi güzel bir görünüme kavuştu.

ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU
Bu içerik 196 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa'da ulaşım sorununa köklü ve kalıcı çözümler üreten, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, kent içi trafiğini önemli ölçüde rahatlatan Abide Kavşağı ilave köprülerinde uygulanan modern LED aydınlatmalarla şehir merkezi güzel bir görünüme kavuştu.

 

Şanlıurfa’da şehir içi trafik yükünün büyük bir bölümünü üstlenen ve ihtiyacı karşılaşmakta zorlanan Abide Kavşağı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla yapılan ilave köprülerle adeta nefes aldı.

 

Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, İpekyol Bulvarı, Necmettin Cevheri Bulvarı, Atatürk Bulvarı ile 18 Mart Çanakkale Caddesini birbirine bağlayan, Şanlıurfa kent trafiğinin can damarı olan Abide Kavşağında yapılan ışıklandırma çalışmalarıyla farklı bir görünüme kavuştu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından yapılan dinamik LED aydınlatmalarla araçların yoğun olarak kullandığı Abide Köprülü Kavşağı üst viyadükleri ışıklandırıldı. Göze hitap eden çalışmalar vatandaşların da ilgisini çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
DÜNYADA BİR İLK! KILÇIKSIZ ARPA ÜRETTİLER
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu
Şanlıurfa’nın Yeni Etkinlik Alanı Eyyübiye Millet Bahçesi Oldu