Advert
Advert

Karizma Show Ekibi Eyyübiye’de Gençlerle Buluşuyor

​Gençlere yönelik pozitif ayrımcılık uygulamalarıyla gündeme gelen Eyyübiye Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na erken başlıyor. Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Guinness Dünya Rekortmeni “Karizma Show” ekibini, Eyyübiye’de gençlerle buluşturuyor.

Karizma Show Ekibi Eyyübiye’de Gençlerle Buluşuyor
Bu içerik 67 kez okundu.
Advert

Gençlere yönelik pozitif ayrımcılık uygulamalarıyla gündeme gelen Eyyübiye Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na erken başlıyor. Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Guinness Dünya Rekortmeni “Karizma Show” ekibini, Eyyübiye’de gençlerle buluşturuyor.

Akrobatik smaç gösteri ekibi Karizma Show’u Şanlıurfa’ya davet eden Eyyübiye Belediyesi, Yenice Spor Salonu’nda gençlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Yaptıkları spor şovlarıyla insanların ilgisini çekerek, sporun sadece performans yönünü değil, eğlenceli şov yönünü de sergileyen Karizma Show ekibi, gösterilerini müzik ve dans eşliğinde seyircilere sunarak büyük bir heyecan yaratıyor.

Şanlıurfa’nın en genç nüfusuna sahip ilçesi Eyyübiye’de gençlerin eğitim ve sporda başarılı olmaları için projeler üreten ve yatırımlar yapmaya devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yarın (17 Mayıs 2023 Çarşamba) saat 11.00’de Yenice Spor Salonu’ndaki etkinliğe davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU