Advert
Advert

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN SELDEN ETKİLENEN EVLERDE BOYAMA ÇALIŞMASI

​Şanlıurfa’da selin izlerini silmek için mahallelerde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamlayan Haliliye Belediyesi, hanelerin içlerini de boyayarak, ilk günkü görünümlerine kazandırıyor.

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN SELDEN ETKİLENEN EVLERDE BOYAMA ÇALIŞMASI
Bu içerik 175 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa’da selin izlerini silmek için mahallelerde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamlayan Haliliye Belediyesi, hanelerin içlerini de boyayarak, ilk günkü görünümlerine kazandırıyor.

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla belediye ekipleri tarafından sel felaketinin izleri bir bir siliniyor.

 

Selin etkili olduğu 14 mahallede hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipler, yaraları sarmaya devam ediyor. Mahallelerde yürütülen temizlik çalışmalarının ardından, sökülen kilitli beton parke taşlarını da onaran ekipler, boyamam çalışmalarını da tamamlıyor. Selin tahribata neden olduğu mahalleler için boyama ekibi kuran Haliliye Belediyesi, Karşıyaka ve Süleymaniye Mahallelerinde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamladı. Yaşamın kısa sürede normale dönmesi için canla başla çalışan ekipler, dış cephe boyamalarında sona gelinmesiyle hane içlerini de boyuyor. Bu kapsamda ilk olarak Süleymaniye Mahallesinde hane için boyama çalışmalarına başlayan ekipler, duvarları yeniden boyayarak, ilk günkü görünümlerini kazandırıyor.

 

Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmaları yürüten Haliliye Belediyesine bağlı ekipler, boyama işlemlerini tüm mahallelerde hızla tamamlamayı hedefliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU