Advert
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Esnafı Ziyaret Ederek Taleplerini Dinledi

​Şanlıurfa’nın en önemli tarihi ve turistik mekânlarına ev sahipliği yapan merkez ilçesi Eyyübiye’de, çarşı pazarın düzeni ve temizliğine büyük önem veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Belediye Meclis Üyesi Yakup Kılınç ile birlikte esnafı ziyaret etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Esnafı Ziyaret Ederek Taleplerini Dinledi
Bu içerik 261 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa’nın en önemli tarihi ve turistik mekânlarına ev sahipliği yapan merkez ilçesi Eyyübiye’de, çarşı pazarın düzeni ve temizliğine büyük önem veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Belediye Meclis Üyesi Yakup Kılınç ile birlikte esnafı ziyaret etti.

Tarihi Balıklıgöl Platosu’ndan başlayarak, Dergah Çarşısı olarak da anılan Ziyaeddin Akbulut Çarşısı ve Ucuzluk Pazarı’ndaki esnafı işyerlerinde ziyaret eden Başkan Kuş, yüzlerce vatandaşla görüşerek taleplerini dinledi.

Ziyaeddin Akbulut Çarşısı Başkanı Cumali Reişanoğlu’nun da katıldığı ziyarette, esnafla bir araya gelerek hayırlı işler dileyen Başkan Kuş, kendisine iletilen talepleri dinleyerek ilgili birimlere talimat verdi.

Başta esnaf olmak üzere ziyareti süresince karşılaştığı vatandaşlar ve Şanlıurfa’yı ziyarete gelen turistlerle sohbet eden Başkan Kuş, engelli bir vatandaşın talebini de telefonla yazışarak çözüme kavuşturdu.

Belediye olarak çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ederken, esnaf ve vatandaşları da ihmal etmediklerini belirten Başkan Kuş, esnafla hasbihal etmeye, taleplerini dinlemeye ve karşılamaya gayret ettiklerini dile getirerek, “Seçildiğimiz günden bu yana Eyyübiyeli kardeşlerimiz, ablalarımızla birlikte Eyyübiye’yi yönetmenin gayreti içerisinde olduk, bu gayret içerisinde olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU