Advert
Advert

Başkan Kuş, Ailelere El Uzatmaya Devam Ediyor

​ Kış soğukları bastırmadan önce ilçede yaşayan yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin sorunlarını çözen ve dertlerine çare olmaya çalışan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Selçuklu Mahallesi’ni ziyaret etti.

Başkan Kuş, Ailelere El Uzatmaya Devam Ediyor
Bu içerik 195 kez okundu.
Advert

 Kış soğukları bastırmadan önce ilçede yaşayan yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin sorunlarını çözen ve dertlerine çare olmaya çalışan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Selçuklu Mahallesi’ni ziyaret etti.

Muhtarlar Mehmet Veysi Aydoğdu ve Mahmut Karakuşlu ile birlikte Selçuklu Mahallesi’ndeki ihtiyaç sahibi ve engelli bireylerin yaşadığı aileleri ziyaret eden Başkan Kuş, ailelerin eksiklerini tek tek kendisi tespit etti.

Muhtarların belirlediği ve Eyyübiye Belediyesi İyilik Merkezi aracılığıyla destek olunacak ailelerin evlerine gidip, hane halkıyla görüşen ve evlerin genel durumunu inceleyen Başkan Kuş, mutfaklara girip dolapları açıp bakmayı ihmal etmedi. Başkan Kuş, bazı evlerin bakım onarımlarının yapılmasını, bazılarının ise ev eşyası gibi çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesi için yanındaki yetkililere talimat verdi.

Yağışlı havaya rağmen mahalledeki ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Kuş, mahalle sakinleriyle sohbet edip, çocuklara oyuncak hediye etti.

Muhtarlar, mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere desteğinden dolayı Başkan Mehmet Kuş şahsında Eyyübiye Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
Sigarayı Bırakın Hayat Perdenizi Kapatmayın
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU
ABİDE KAVŞAĞI VİYADÜKLERİ IŞIL IŞIL OLDU