Advert
Advert

Gola / Mobilya

Gola
Gola Gola
Bu içerik 11178 kez okundu.
Firma Hakkında
Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen Gola Yapı Mutfak, yıllardır sürdürdüğü ve her geçen gün geliştirdiği “gerçek butik hizmet” anlayışıyla estetik ,uzun ömürlü ürünler tasarlamakta , satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcısına, sahip olduğu ürünlerden maksimum düzeyde yararlanma imkanı sunmaktadır. 2010 yılında kurulan firmamız Eurodecor Mutfak EDoor kapı Franke Ankaste, Vinola Ankastre, ve banyo gibi dünya markalarıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Tescilli markası ve TS EN ISO 9001-2008 sertifikasıyla, mimari ekibinin uzmanlığı, imalat ekibinin titizliği ve çözüm becerileri ile Avrupa standartlarında

kişiye özel üretim yapan Gola Yapı Mutfak, müşteri ve çalışanları ile bütün olmayı başarmış sektöründe lider markalardan biridir.
Gola Yapı sektöründeki yenilikleri dikkatle izleyerek hep daha da iyi olma arzusu ile yeni yatırımlara imza atmaktadır. Firmamızın amacı , dünya standartlarına sahip, kusursuz bir hizmet verebilmek, işini sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde yapmaktır. Tasarım ve üretim üzerinde yoğunlaşarak, günümüz çizgisini, önsezimiz ve felsefemiz ile birleştirerek, sıradanlıktan uzak gelecek yaşam biçimlerini sezinleyen estetik bir tarz yaratmak. Yaşamlarınıza farklılık katacak estetik ve ergonomik ürünler tasarlayarak, düşlerinizi, Gola Yapı kalite ve güvencesiyle gerçekleştirmektir. Firmamızda kariyerinize devam etmek için cvlerinizi buraya tıklayarak mail olarak gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KRAL ŞAKİR KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu
Şanlıurfa’da İlk Defa Uygulanan Teknikle Sağlığına Kavuştu