Advert

JASAT'TAN KAÇAKÇILARA BASKIN

Şanlıurfa İl J.K.lığı-Jandarmanın Dedektifleri JASAT, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Eyyübiye İlçe J.K.lığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde,

JASAT'TAN KAÇAKÇILARA BASKIN
Bu içerik 631 kez okundu.
Advert
 Şanlıurfa İl J.K.lığı-Jandarmanın Dedektifleri JASAT, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Eyyübiye İlçe J.K.lığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Şanlıurfa İli Eyyübiye İlçesinde A.K., S.Ç., A.K. ve H.Ç. isimli şahısların illegal yollardan Suriye ülkesinden temin etmiş olduğu bandrolsüz sigaraları satmak için müşteri arayışları içerisinde olduğu bilgisi edinilmesi üzerine şahısların ikametlerinde yapılan adli arama neticesinde 2140 paket çeşitli markalarda Bandrolsüz/Kaçak sigara ve 2 adet Ruhsatsız Av Tüfeği ele geçirilmiştir. Ayrıca A.K. isimli şahsın cezaevi firarisi olarak arandığı tespit edilmiş ve şahıs kaçmaya çalıştığı esnada kıskıvrak yakalanmıştır.
 
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumluluklarının gereği olarak, her türlü aranan şahısların yakalanması ve uyuşturucu madde tacirlerinin faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın sağlıklı, huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam edilmektedir.
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİLİK KARAR ALDI ORMAN ALANLARINA GİRİŞLER YASAKLANDI
VALİLİK KARAR ALDI ORMAN ALANLARINA GİRİŞLER YASAKLANDI
“Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” Sloganıyla Yeni Kurslar Açılıyor
“Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” Sloganıyla Yeni Kurslar Açılıyor