Advert

BİR HUSUMET DAHA BARIŞ İLE SONLANDI

Geçtiğimiz yıl aralarında husumet başlayan Kırmızıkılıç ve Erçal ailesi Şanlıurfa’nın kanaat önderlerinin araya girmesi ile son buldu. Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz ve MHP Milletvekili Adayı Tamah Aşiretinin lideri Halik Bakış’ın araya girmesi ile iki aile arasındaki husumet barış ile sonlandı.

BİR HUSUMET DAHA BARIŞ İLE SONLANDI
Bu içerik 3193 kez okundu.
Advert

Barış adına çok emek sarf eden Tammah aşireti kanaat önderlerleri Halil Bakış bir husumetin daha nihayete ermesinden duydugu mutluluğu ifade etti.

Karabayır mahallesinde husumetli her iki aileyi bir araya getiren Özyavuz ve Bakış Şanlıurfa’da görev yapan Siyasetçiler ve Bürokratların olduğu yerde bir barışı daha sağladılar.

 

Barış’a katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Haliliye önceki dönem Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslıhan , meclis üyeleri ve bir çok kanaat önderi’nin katılımı ile bir husumet daha sonlanmış oldu.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİDEN REFAH'TAN İKTİDARA KRİTİK AFGANİSTAN ÇAĞRISI
YENİDEN REFAH'TAN İKTİDARA KRİTİK AFGANİSTAN ÇAĞRISI
 ŞURKAV Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıl
ŞURKAV Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıl